LETHALROCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LETHALROCK

LOG IN OR GET OUT=)

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

itraf ediorm

+13
perenses
Sosyopat
böcek
cok(da)umrumda
leonjan_
fragile_dreams
GlüCkLicH
nadya58
eda
js_jase
z€L!$h
EternaL
insect
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
insect
Admin
insect

itraf ediorm - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 2:20 pm

puhahahahaaa
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 4:04 pm

GlüCkLicH demiş ki:
zaten insect'e göre herşey bilimin kurbanı.herşeyin bilimsel açıklaması var:)deneyimsel kobaylara döndürdü bizi bee:)
ama bi bakıma doğru bence sonuçta bugün bulunan herşey denenerek bulunmuş... bnm hafiften kaçık olmamın sebebi küçükken geçirdiğim trafik kazası mesela lol!
GlüCkLicH

GlüCkLicH

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 6:04 pm

ya herşeyin denenerek bulunduğu süphe götürmez ztn de insectin herşeyi bilmesi benm taşladığım bölüm:))senin kaçıklığını bilemem:oops:
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 11:29 pm

herşeyi biliyosa ona bişi diyemem tabi o da ermiş olabilir... acaba bunun da açıklaması var mıdır?? Laughing
Sosyopat
Admin
Sosyopat

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 11:10 am

itiraf ediyorum ben kadınlar hamamına 8 yaşımda girdim böle peruk neyim taktılar

şimdi de girebilir miyim acaba Very Happy

unutun bu itirafı neyse Very Happy:D:D:D:D
https://lethalrock.yetkin-forum.com
GlüCkLicH

GlüCkLicH

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 11:23 am

bence şimdi peruk oyunu tutmaz:)
Sosyopat
Admin
Sosyopat

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 12:18 pm

banada bikini çok yakışır zaten Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
https://lethalrock.yetkin-forum.com
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 2:07 pm

itiraf ediyorum küçükken çok böcek yemişim Rolling Eyes
insect
Admin
insect

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 2:09 pm

belli oluyo zaten. sizin gibiler zaten bizim neslimiz tükencek..

bırakın ekosistemimize müdahale etmeyiiiiiiiiiiii:evil:
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 2:24 pm

yahu karınca ymekten nolcak sürüyle varlar zaten... onların nesli tükenmez her yerden çıkıyolar...
GlüCkLicH

GlüCkLicH

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 5:34 pm

sen de ozmn yakın bir gelecekte protein patlaması olucak:)okdr karıncayı yemek.. ilginç doğrusu toprak yemeyi biliyorum ama karınca protein açısından baya zenginsin bence.
buarada sosyopat sen mayokini giy daha iyi ollur;))
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 7:40 pm

yok ya yaşamam heralde artık yemiyorum hehe Smile bi de itiraf ediyim yine küçükken iki kez evden kaçmışım zuhaha Very Happy
GlüCkLicH

GlüCkLicH

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 8:42 pm

eheueheu ben de bir kere annemlere sebepsiz sinirlenip odama gitmiş eşyalarımı koca bavula düzgünce istiflemiştim.pijamama kadar koymuştum.sonra odamdan sürüye sürüye çıkarıp hadi ben gidiyorum.kime?bilmem sokak çocuğu olucam demiştim çocukluk işte:))
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 8:52 pm

eheuhu o güsel ne olcağına karar vermişsin en azından Very Happy ya ben bi de peçeteye "çepete" diyomuşum.. bi de süpürgeye "sükürbe" diyomuşum.. baya bi peltekmişim Very Happy
GlüCkLicH

GlüCkLicH

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 6:38 pm

eheueheu dyslexia var bence:))yok ya şimdi düzelmiş gördüğüm kadarıyla:)
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 3:56 pm

düzeldi çok şükür yoksa bi daha konuşmazdım heralde herkes dalga geçer korkusuyla Very Happy bi de hiç yalan söyleyemiyorum ne zaman söylemeye kalksam gülme krizine giriyorum :S
GlüCkLicH

GlüCkLicH

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 4:15 pm

ya ben de aynen:)şaka yaparken de öyle aklıma gelebilecek en kötü şeyleri düşünüyorum gülmiiim diye ama ufff
perenses

perenses

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 4:19 pm

itiraafffff ediyoooruuuummmm.....ben ortalıkta ask die bişeyy yoktur diip, asık olup içinde saklayan ve aynı zamndada baskasıyla çıkan nadir insanlardanım ama sevgilimi aldatmıom..aldatmamda:oops: ama ask geçicidir önemli olan sevgiiii....
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 10:58 pm

itiraf ediyorum ben geçen yıl bi kaç kişinin msn sini hacklemiştim.. ama şimdi uğraşmıyorum zaten onların da adreslerini geri verdim hehe Very Happy
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 11:07 pm

bi de bütün lise hyatım boyunca üstüm tiner kokmuştur hehe Very Happy yanımda duranlar kafayı bulup uçuyodu artık... ben alışkın olduğum için hissetmiyodum bile.. ama yanlış anlamayın heeee yağlı boya yaptığım için atölyede ister istemez yani.. Very Happy
insect
Admin
insect

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 8:27 am

tinerciiiiiiiiiiiiii
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 2:56 pm

ne tinercisi yaff.. alla alla tinersiz yapılmaz ki yağlı boya çalışması hıh..
insect
Admin
insect

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 3:00 pm

olmaz tabi oda zaten bahanesi dimi itraf et hade resim bahane.
böcek

böcek

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 3:02 pm

hııı evet resim bahane sırf koklamak için gidiyodum atölyeye.. rahatladın mıııııı????????????? (tabi inanmayın arkadaşlar insect egosunu tatmin etsin die öle dedim)
insect
Admin
insect

MesajKonu: Geri: itraf ediorm   itraf ediorm - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 3:03 pm

hahaa biliodumm. egolarım şuanda kendinden geçti.

itraf ediorm
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki