LETHALROCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LETHALROCK

LOG IN OR GET OUT=)

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

acayip komik fıkra

+5
z€L!$h
tuba
js_jase
Sosyopat
insect
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
insect
Admin
insect

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 8:35 pm

ya benim bildiklerim çok komik ama terbiyesiz !!! sizde varmı normal ama çok komik olcak
Sosyopat
Admin
Sosyopat

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 9:00 pm

nerdeeee Very Happy
https://lethalrock.yetkin-forum.com
js_jase
Moderatör
js_jase

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 9:10 pm

aynen yaa nerdeee
lütfen bilen biri çıksınnnn lol!
tuba

tuba

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 4:12 pm

ben çok komik fıkralar biliyom ama anlatmıyım gülmekten yarılabilirsiniz die korkuom
tuba

tuba

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 4:13 pm

şimdi elim ağrıdı yazı yazmaktan akşam girip size çok güzel bi fıkra yazcam Smile
z€L!$h
Moderatör
z€L!$h

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 7:36 pm

hade bakamm tubaa beklioruss Laughing
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2007 12:06 am

BEN ANLATAYM::::::Very Happy BİR kız yurdunda şöyle bir sorun yaşanmaktadır: Kızlar, sabah
dudaklarına ruj sürdükten sonra aynayı öperek dudak izi
bırakmaktadırlar, bunların temizlenmesi sorun olmaktadır. Yurdun müdürü birgün yurtta kalan kızları ve tuvaletleri temizleyen
hademeyi tuvalete toplar. Kızlara yönelik şöyle bir konuşma yapar:
"Bazılarınız dudaklarına ruj sürdükten sonra aynaları
öperek dudak izi bırakıyorlar. Hadememiz bunları temizlerken çok
zorlanıyor. Şimdi ne kadar zorlandığını hep beraber
izleyelim." Der. Bir işareti ile hademe fırçasını klozetlerden birine daldırıp aynayı temizlemeye başlar. O günden sonra
aynalarda bir daha dudak izine rastlanmaz. (EE NORMAL OLARAAKTAN YANİ IYYYYYY İĞRENÇ YA
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2007 12:10 am

Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında tanrı hemen bir melek gönderir. Melek;"ne diye bağırıyorsun?" der.Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Melek suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir."Baltan bu muydu?" diye sorar.Ormancı "hayır" diye cevaplar.Melek suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. ''Baltan bu muydu?"Ormancı yine "hayır" diye cevaplar. Melek suya tekrar dalar ve busefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.''Baltan bu muydu?" ormancı "evet" der.Ormancının dürüstlüğü tanrının çok hoşuna gider ve meleğe baltaların üçünüde ormancıya vermesini emreder. Ormancı mutlu bir şekilde evine döner. Birzaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısısuya düşer. Ormancı"Aman tanrım" diye bağırır. Tanrı yine bir melek gönderir. Meleksorar. "Ne diye bağırıyorsun?"Ormancı "karım suya düştü" der. Melek suya dalar ve jennifer lopezile birlikte geri döner. "Senin karın bu mu?" diye sorar.Ormancı "evet" der. Melek sinirlenir."Yalan söylüyorsun.Gerçek bu değil" der. Ormancı "Özür dilerim."der."Ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer jennifer lopez için hayırdeseydim bu sefer catherine zeta-jones ile geri dönecektin. Ona da hayırdeseydim karımla dönecektin ve sonunda da tanrım her üçünü de bana verecekti. Ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. jennifer lopez e evet dememin sebebi budur."Bu hikayeden alınacak ders : Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2007 12:25 am

YA FIKRA DİİL AMA SÜPER KOMİK:D tongue ( Bİ GÜN DÜKKANDAYIM SAAT 9 GİBİ KAHAVALTI YAPIYORUZ KAHAVALTIDA DA YEŞİL ZEYTİN VE DEVAAMI VARR YELŞİL ZEYTİNİ YEMİŞİZ ÇEKİRDEĞİDE DOĞAL OLARAKTAN SOFRADA DURUYO TAM O SIRA İÇERİ Bİ MÜŞTERİ GELDİ (BY) BEN ADAMIN FOTOKOPİLERİ VARDI ONU ÇEKERKEN AADM SEN O YEŞİL ZEYTİNİN ÇKRDĞİNİ TUZLU FISTIK ZANNETMESİYLE AĞZINA ATMASI VE DİŞİNİN KÜT ETMESİ AYNI DAKİKALARDAYDI VE BENİMDE ADAMA BAKIP GÜLMEKTEN KOPMAM ADAMIN SURAT DUMUR Bİ ŞEKİLDİ YA AMA SÜPERDİ O GÜN AKŞAMA KAADR GÜLDÜĞM AMA ADAM DA HAKLI YA ÇEKİRDEK OKADAR ÇOK GFISTIĞA BENZİYODU Kİ SANKİ ÜZERİNDE TUZ VARMIŞ GBİİYDİ
z€L!$h
Moderatör
z€L!$h

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2007 9:42 am

ooofffff sonuncuda kooptumm yaaa lol!
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePaz Tem. 08, 2007 12:01 am

Very Happy
arkadaşlar ben artık habire fıkra anlatrırım size siz merak etmeyinn yawww
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 10:59 pm

Napıyosun?
-Telefonla konuşuyorum..
-Aaa sizin telefon konuşuyo mu?..

Soru:Padisah, tahta çikinca ne yapmis?
Cevap:Tahtayi çıktığı yere geri taktirmis...

[/i][/b][/u]
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 11:03 pm

Very Happy Very Happy tvde izledim diyoki :misal ahmet memete şimdi kapı çaldı zannediyosun kapıyı açıyosun kimse görünmüyo sence kim gelmiş olabilir düşünüyo mmeet cvp yok
ahmet : sana öle gelmiş olabilir
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 11:33 pm

ARKADAŞLAR BEN ŞİMDİDEN YAZIYORUM YARIN BUNLARI OKURKEN BELKİDE BEN ÇOK UZAKLARDA OLACAĞIM ÇÜNKÜ GÜLMEKTEN KOPMUŞ Bİ ŞEKİLDE OLABİLİRim VE SONU MEÇHUL....
Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun.
Şu çocuğu doğuramadım yaaa!..İçimde kaldı.
seni kim arar :::::FUNDA ARAR
Sizinaraba ne malı? Alman malı! Bizimki de klimalı!
adamın biri yarın ölücem demış. Yarmışlar hakkaten ölmüş
Tomi'nin annesi kimdir? Anatomi
böcek

böcek

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 3:45 pm

diş kırılmasını olayını beğendim..adama yazık olmuş ama güldüm baya Very Happy
insect
Admin
insect

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 4:22 pm

aslancan ortağım ayakta şapka çıkarıorm sana
GlüCkLicH

GlüCkLicH

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 5:25 pm

diş olayı süpermiş.uff benm de dişim kırılmıştı öle iğrenç bir şey:)ama ben en azından biliyordum onun zeytin çekirdeği olduğunu:)
tuba

tuba

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 10:54 pm

Ögretmen ögrencilerine sormus:-

Allah hepimizin cennete gitmesini istedigi haldeniye cehenneme gönderiyor.

Çocugun birisi ögretmenin sorusuna soruyla cevap veriyor:

-Ögretmenim siz bizim 5 almamizi istediginiz halde niye sinav yapiyorsunuz
tuba

tuba

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 10:57 pm

Kompozisyon ödevi:
Aşağıdaki konulara kısa ve etkili bir şekilde değinen bir yazı yazın.

1. Din
2. Cinsellik
3. Gizem

100 alan ödev:

Allahım! Hamileyim. Acaba kimden?
perenses

perenses

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 4:40 pm

adamın birinin karpuz tarlası varmıışşşş...ve her gün karpuzlarından birer ikişer eksiliyormuşşş...adam bi akşam beklemiş ve karpuzları çocukların caldıını farkederek ,karpuzlardan birinin üstüne ''bu karpuzlara siyanür enjekte edilmiştir''yazmış..ve ertesi gün çocukların alamadıklarını görerek keyiflenmişş..
adam bi hafta sonra tarlada baska bir levha görmüşş:
''ARTIK O KARPUZLARDAN 2 TANE VAR!!!''b5
böcek

böcek

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 11:15 pm

Very Happy Very Happy Very Happy
Sosyopat
Admin
Sosyopat

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 7:01 pm

leonjan_ demiş ki:
YA FIKRA DİİL AMA SÜPER KOMİK:D tongue ( Bİ GÜN DÜKKANDAYIM SAAT 9 GİBİ KAHAVALTI YAPIYORUZ KAHAVALTIDA DA YEŞİL ZEYTİN VE DEVAAMI VARR YELŞİL ZEYTİNİ YEMİŞİZ ÇEKİRDEĞİDE DOĞAL OLARAKTAN SOFRADA DURUYO TAM O SIRA İÇERİ Bİ MÜŞTERİ GELDİ (BY) BEN ADAMIN FOTOKOPİLERİ VARDI ONU ÇEKERKEN AADM SEN O YEŞİL ZEYTİNİN ÇKRDĞİNİ TUZLU FISTIK ZANNETMESİYLE AĞZINA ATMASI VE DİŞİNİN KÜT ETMESİ AYNI DAKİKALARDAYDI VE BENİMDE ADAMA BAKIP GÜLMEKTEN KOPMAM ADAMIN SURAT DUMUR Bİ ŞEKİLDİ YA AMA SÜPERDİ O GÜN AKŞAMA KAADR GÜLDÜĞM AMA ADAM DA HAKLI YA ÇEKİRDEK OKADAR ÇOK GFISTIĞA BENZİYODU Kİ SANKİ ÜZERİNDE TUZ VARMIŞ GBİİYDİ

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:Very Happy
https://lethalrock.yetkin-forum.com
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 9:23 pm

arjkadaşlar anlattıklarımın komik olduğunun farkına vrdığınzı zanneerek birazdaha bişeyler anlatmak istiyuoruım bu size yaptığm bir testi ve bu testi geçtiniz
espireler ve hikaylet komikti diyosanız gülünn yawwwwwwwwww
insect
Admin
insect

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 9:24 pm

oo aslan ortağım nerlerdesin sen yaff..
leonjan_

leonjan_

acayip komik fıkra Empty
MesajKonu: Geri: acayip komik fıkra   acayip komik fıkra Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 9:28 pm

Yikanan Ton'a ne denir?
Washington!

Apo birgün militanlarina "4 bölü 2 kaç eder?" diye sormus! Hepsi bir agizdan 20 diye bagirmislar.
Apo sinirlenmis. Ayaga kalkmis ve bagırarak: "Siz ne biçim bölücü örgütsünüz?" demis.

acayip komik fıkra
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-