LETHALROCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LETHALROCK

LOG IN OR GET OUT=)

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kaşıntı tozu

YazarMesaj
tuba

tuba

kaşıntı tozu Empty
MesajKonu: kaşıntı tozu   kaşıntı tozu Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 9:28 pm

lise 2

bi perşembe günü sabahın köründe ene kalkıp okula gitmişim zaten uyku manyağıyım açılmam bi saat sürüo derse girdik nedendir bilnmez beni birden kaşıntı tutmaya başladı öle böle diil ama sırtım hatır hatır kaşınıo arkamdakiler felan sırtımı kaşıtıp duruolar sonra bi baktım sınıftan eylülle tuğbanurda benim gib tenefüse çıktık tam konuşuoruz karşı sınıftan arkadaşlar geldi gamzeyle gizem onlarda aynılar noluo felan dedik sonra müdürün yanına indik derdimizi anlatttık gülmeye başladı uyuz mu oldunuz die dalga geçti bide pis kel sonra sevk verdi bi hastaneye gidin felan dedi doktorlar kaşındığımıza inanmadılar numara yapıoz sandılar rapor vermediler o gün bide sınav vardı daha sonra cildiyeye çıktık kaşıntı tozu bu dedi iğne yaptı buı arada ben acildeki doktorla kavga ediyorum okula geldik bize bi kız gösterip bu yaptı dediler kız tabi disiplin cezası aldı ve ben bu olaydan 6 ay sonra aslında olayın şöle olduğunu öğreniorum;
biz bu olaydan bi gün önce stres atmak için arkadaşlarla birbirimizin saçlarını bozup boğuşuyoruz ama ben ve iki arkadaşım birilerini baya ii pataklamışız sanırım bunlara dokunmuş bu olay bi de bunlar kankalarımız bizim ertesi gün okula kaşıntı tozu getiripbize sarılıolar göyee ve sıtrımızdan içeri atıolar ben bunu öğrendiğimde deli gbi sinirlendim kendimi çok kötü hissettim göya arkadaş artık nasıl bi anı bu bilmiyorum ama gerçi çok korkmuşlar biz hastaneye gidince ama gebersinler banane yaa bi arkadaş bunu yaparmı hiç çok gıcık oldum valla
ayy baya bi yazmışım ben nese böle işte

kaşıntı tozu
1 sayfadaki 1 sayfası