LETHALROCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LETHALROCK

LOG IN OR GET OUT=)

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

aklınıza takılan acayip sorular ..

5 posters
YazarMesaj
insect
Admin
insect

aklınıza takılan acayip sorular .. Empty
MesajKonu: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimePaz Tem. 15, 2007 8:29 am

tüm saçmalık sorular cvplanır..

bitane ben soruyum.

bu tırnak warya ..
bu nerden çıkıyo ya bide madem vücudun en uç noktalarından çıkıyosa (el ayak parmaklar)
neden başla uç noktalardan çıkmıo..Razz (burun gibi yani;)
GlüCkLicH

GlüCkLicH

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimePaz Tem. 15, 2007 10:30 pm

ohh bu da saçmalığın daniskası oldu.
leonjan_

leonjan_

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 10:20 pm

BU UÇAKLARIN KLARA KUTULARI VARYA HANİ ONLAR UÇAK KAZA YAPTIĞINDA PATLAMIYORYA NEDEN BU UÇAKLARIDA KARA KUTUNUN YAPILDIĞI MADDEDEN YAPMIYORLAR MİSALLL
leonjan_

leonjan_

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 10:30 pm

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir?

Geleceğimizi bilemez mi?

Yanlış çevrilen telefon numaraları niye hiçbir zaman meşgul çalmaz?
leonjan_

leonjan_

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 10:33 pm

Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç çıdarlarını yapıştırmamaktadır?

Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz
leonjan_

leonjan_

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 10:39 pm

ŞİMDİLİK BUNLAR YETERLİİ BHE BİDE ŞUU NEDEN ZİL ÇALDIĞINDA KAPIYI AÇAN KİMO DEDİĞİNDE KARŞIDAKİ BEN D,İYE CVP VERRİR ANLAMAMA NEDEN KARŞIDAKİ BEN AFLECKMİİ IYYYYYYYYY FARKINDEAYIM İĞRENÇ Bİ ESPİRİ OLDUU:idea:
perenses

perenses

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2007 12:19 am

arkadaslar günde kaç kez zıçıoz acabaaaaaa:)SmileSmile
insect
Admin
insect

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimePaz Tem. 22, 2007 9:27 am

şimdikkk aslancan sorular kalite ben herşeyi bilen biri olarak cvp veriim sıraylan

***uçaklar kara kutudan yapılmaz çünkü kara kutu çok pahalı,,, elmastan traş bıçağı yapmak gibi bişi olurdu.

***falcıya gitmeden randevu neden alırız onun gerçek falcı olup olmadığını anlamak için,o bilioya zaten hangi gün gitceğimizi..

***yanlış numara meşgul çalmaz çünkü meşgul olsa zaten yanlış olmazdı dimi ama

***yapıştırıcı sorusu mide gibi. mide herşeyi sindiriosa kendini nie sindirmio dimi.. koruyucusu var ikisininde
Sosyopat
Admin
Sosyopat

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2007 6:41 pm

osuruk yanarmı harbden
https://lethalrock.yetkin-forum.com
leonjan_

leonjan_

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 11:10 pm

admincim beni aydınlattığın için çok tweşekkür ederim 2 gündür filan giremiyorum o açıdan geç cevap verdim kusura bakma ama benim sorularımın kaliteli olduğu kadar senin cevaplarda kalitee heeeeeee Idea aydınlık bi geleceğe doğruu o da kürşatla olcakk heralde
insect
Admin
insect

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2007 10:01 am

leonjan_ demiş ki:
admincim beni aydınlattığın için çok tweşekkür ederim 2 gündür filan giremiyorum o açıdan geç cevap verdim kusura bakma ama benim sorularımın kaliteli olduğu kadar senin cevaplarda kalitee heeeeeee Idea aydınlık bi geleceğe doğruu o da kürşatla olcakk heralde
ağla

mübala ediorsunuz küçük hanım.aydınlık gelecek siz değerli arkadaşlarımızla ancak...b16
leonjan_

leonjan_

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2007 12:16 am

saygılar efenimm siz büyüklerimizin yolundan ilerliyoruz sizler elektrk paralarnı ödeyinn ki bizde aydınlık geleceğe doğru gidelim karanlıkta kalmayalım mazallahhh:D
insect
Admin
insect

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2007 9:07 am

elektrik parası diye bişi kalmıcak artık. büyüyünce alternatif elektrik uzaydan getircem.. sizler arkadaşlarımız karanlıkta kalmasınlar diee
leonjan_

leonjan_

MesajKonu: Geri: aklınıza takılan acayip sorular ..   aklınıza takılan acayip sorular .. Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 10:20 pm

inş.admincimmm beklicezz ve görücezz alternatiff elektrikk he süper

aklınıza takılan acayip sorular ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-